Nowe mieszkania w Legnicy

Rynek mieszkaniowy w zasadzie nie odczuł kilkumiesięcznego zastoju. W Legnicy, podobnie jak na całym Dolnym Śląsku, powstają nowe osiedla położone blisko centrum miasta, które zapewniają dostęp do placówek handlowych. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, a dojazd do pracy również nie jest utrudniony.

Nowe inwestycje przy ul. Wrocławskiej

Położona w ścisłym centrum ulica Wrocławska cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów i osób poszukujących nowych mieszkań. Dzięki lokalizacji w centrum miasta nabywcy mogą liczyć na dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami.

Większość inwestycji w centrum to niewysokie, zwykle maksymalnie pięciopiętrowe bloki, w których oferowane są mieszkania o różnej wielkości – od kawalerek o metrażu powyżej 28 metrów, poprzez mieszkania dwupokojowe, aż po mieszkania z czterema pokojami, których powierzchnia przekracza 100 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji nabywcy mają do dyspozycji garaż podziemny, mogą również skorzystać z oferty wykończenia mieszkania przez inwestora.

Osiedle Sudeckie

Położone z dala od centrum miasta osiedle to kilka budynków, które wybudowano wzdłuż ulicy Armii Krajowej. W ramach inwestycji powstało kilka budynków o podobnym standardzie, oferujących mieszkania o różnej wielkości.

4

Osiedle posiada własny ośrodek zdrowia oraz kompleks rekreacyjny. W zależności od wielkości mieszkania oraz położenia bloku posiadacz mieszkania może się cieszyć z dodatkowej przestrzeni, jaką zapewnia balkon, loggia lub taras. Budynki posiadają również garaże podziemne. Osiedle nadal jest w trakcie budowy, a w ofercie pozostały mieszkania średnie, które w niektórych przypadkach inwestor może połączyć w jedno mieszkanie dwupoziomowe.

Nowa inwestycja – Osiedle w Alejach

IV kwartał 2017 roku to data, gdy pierwsi lokatorzy będą mogli się wprowadzić do swojego wymarzonego mieszkania, położonego we wschodniej części miasta przy Alei Rzeczpospolitej.

Osiedle ma przyciągać nowoczesnych mieszkańców, którzy docenią bliskość Parku Miejskiego, dogodny dojazd do centrum, ale również dojazd do autostrady A4.

Artykuł powstałwe współpracy z firma Modenbud

Written by Jan