Profesjonalny fotograf, kamerzysta, a może fotobudka na wesele? Jak zapamiętać te chwile?

Wesele to jedna z tych imprez, do których przygotowujemy się z ogromnym wyprzedzeniem i wszystko chcemy mieć zapięte na ostatni guzik. Tym bardziej chcemy więc, aby te szybko uciekające chwile zostały z nami jak najdłużej. Szukamy więc sposobów na to. Dlatego decydujemy się na zdjęcia i filmy.

Wynajęcie profesjonalnego fotografa i kamerzysty

Bardzo często para młoda decyduje się na pełen pakiet, mianowicie wynajmuje profesjonalnego fotografa oraz kamerzystę. Dzięki temu na pewno wszystkie chwile są zachowane, ale koszty z tym związane są zawsze bardzo duże. Dawniej, w trakcie wesela jeździło się jeszcze na sesje zdjęciową, ale w dzisiejszych czasach coraz częściej młodzi umawiają się na nią już po weselu. Wszystko dlatego, żeby nie zostawiać gości samych, a cały czas być z nimi i razem z nimi się bawić. Gdy zdecydujemy się na kamerzystę, oprócz zdjęć, będziemy również mieli cały film z naszego ślubu i wesela. Wiele osób rzeczywiście się na to decyduje, choć tak naprawdę ogląda później tą płytę tylko kilka razy, bo kilkugodzinny film jest po prostu męczący. Niemniej jednak mamy pewność, że do dużej części wspomnień będziemy mogli wrócić w każdej chwili, a nawet pokazać je innym osobom. Inną atrakcją jest natomiast fotobudka na wesele.

Baw się dobrze i miej niezapomnianą pamiątkę

Integracja gości oraz zachęcenie ich do zabawy nie jest łatwe, dlatego możemy uciec się do różnych atrakcji, żeby im to ułatwić. Taką atrakcją może być właśnie fotobudka na wesele. Dzięki temu, że przez kilka godzin wiele osób będzie zaangażowanych w robienie zdjęć, zabawa zacznie się rozkręcać, a różni goście będą mogli się poznać. Oprócz tego, na pewno zostaną nam również na pamiątkę fajne kadry ze zdjęć zrobionych w fotobudce. Jeżeli chcemy je otrzymać jako młoda para, możemy założyć album, w którym wszyscy będą wklejać swoje zdjęcia, a do tego mogą w nim zostawić jakąś dedykację, specjalnie dla młodych. Dzięki temu, że przy każdym wejściu robione są cztery zdjęcia, a drukowane w dwóch egzemplarzach, to jeden mogą zostawić sobie goście na pamiątkę, a drugi wkleić właśnie do specjalnego albumu. Będzie to świetna alternatywa dla tradycyjnej księgi gości i na pewno nie raz do niej wrócimy. To także sposób na to, żeby każdy mógł jeszcze raz napisać coś od siebie, może nawet dobre rady na przyszłość? Takie rzeczy zawsze miło ogląda się po latach.

Written by terra brown