Estetyczna osłona okien

Rolety są bardzo chętnie wybierane, jako osłona okien. Szeroka gama rodzajów i kolorów rolet sprawia, że można je dostosować do wystroju każdego wnętrza. W zależności od rodzaju tkaniny, z jakiej wykonane są rolety, można uzyskać różny stopień zaciemnienia wnętrza.

Rolety dzień noc w wersji mini

Rolety w wersji mini są znane i popularne. Są to osłony wolnowiszące, których montaż nie wymaga żadnej ingerencji w strukturę okna. Montuje się je bezpośrednio na skrzydle okna. Można je zastosować zarówno na oknach PCV, drewnianych, jak i aluminiowych.

Charakteryzuje je prostota i niezawodność, jak również bardzo atrakcyjna oferta cenowa. Rolety dzień noc w wersji mini można montować w biurach, pokojach dziennych, pokojach dziecięcych, łazienkach itp.

Tkaniny rolet dzień noc

Tkaniny rolety dzień noc są dekoracyjne i bardzo funkcjonalne. Składa się naprzemiennie z pasów przeźroczystych i pasów zaciemniających, w dowolnych kolorach. Dwie warstwy tkaniny mogą być nałożone jedna na drugą. Można je również przesuwać względem siebie, dzięki czemu zyskuje się całe spektrum możliwości jeżeli chodzi o regulację stopnia zaciemnianie czy nasłonecznienia pomieszczenia.

Tkanina rolet dzień noc nazywana jest zebrą lub duo. regulacja sposobu rozproszenia światła w pomieszczeniu jest możliwa dzięki podwójnej warstwie materiału. Dzięki temu można uzyskać efekt zbliżony do tego, jaki występuje w żaluzjach poziomych.

Główne zalety rolet dzień noc

Rolety dzień noc w wersji mini mają cały szereg zalet. Są wyposażone w mały mechanizm łańcuszkowy, dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.
Mechanizm uchwyty i łańcuszek są dostępne w kolorach białym, brązowym oraz w kolorze dąb. Dostępna jest szeroka gama tkanin. Rolety można zawiesić na oknie o dowolnym kształcie, przy pomocy specjalnych zawieszek.

Rolety dzień noc Warszawa znajdziesz w ofercie firmy ROLSUN

Written by Stefan