Korzystając z serwisów w ASO możemy zaoszczędzić czas i pieniądze

Wiele osób uważa, że korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu Obsługi przy robieniu przeglądu samochodu lub napraw musi się liczyć ze znacznie wyższymi kosztami niż u zwykłego mechanika. Nic bardziej mylnego, tylko ASO daje nam pewność, że cena, którą zapłacimy nie będzie za wysoka, a do tego usługa zostanie wykonana z najwyższą jakością.

Gwarancja ceny, wykonania i czasu

Jednego możemy być pewni, w Autoryzowanym Serwisie Obsługi nikt nas nie oszuka. Są to miejsca dokładnie sprawdzane przez producentów, w których naprawa ma być zawsze bezpieczna. Przede wszystkim oddając samochód w ręce takich specjalistów, otrzymujemy dokładną wycenę kosztów, wiemy też, że został on dokładnie sprawdzony, przyrządami, które są dedykowane do konkretnej marki, bez obaw, że przez ich uniwersalność, mogłoby coś umknąć. Jeszcze przed rozpoczęciem prac znamy więc kwotę, którą przyjdzie nam później zapłacić i która, co najważniejsze, na pewno się już nie zmieni. Nie musimy się również obawiać, że po naprawie wyjdą dodatkowe kłopoty, ponieważ ASO daje nam gwarancję na części oraz swoje usługi. Co więcej, te pierwsze używane są zawsze oryginalne, a jeśli decydujemy się na tańsze zamienniki, możemy być spokojni, że mechanicy dobiorą je w taki sposób, żeby nie wpływało to na sprawność naszego samochodu. To samo dotyczy płynów, które zawsze spełniają normy producentów i eliminują zagrożenie użycia niewłaściwych, które mogą źle działać w skomplikowanych układach auta.

Elastyczność i dopasowanie do klienta

Najczęściej oddanie samochodu do mechanika wiąże się z niemałym problemem logistycznym, jaki powstaje przez chwilowy brak czterech kółek. W ASO dopasują grafik do naszych potrzeb, żebyśmy mogli wybrać najdogodniejszy moment. Co więcej, dostępność części i profesjonalizm sprawia, że najpierw diagnostyka, a później ewentualne naprawy trwają dużo krócej niż w innym miejscu. Wiele serwisów ASO jako dodatkową usługę oferuje wypożyczenie auta zastępczego, udostępnienie nam takiego pojazdu jest natomiast obowiązkowe, jeśli prace przedłużają się i nie zostanie dotrzymany termin oddania. Jeśli zostajemy z serwisem na dłużej możemy też liczyć na to, że będą myśleć o naszym samochodzie za nas. Przypomną nam o niezbędnym przeglądzie, ewentualnej wymianie płynów czy innych zaplanowanych wcześniej działaniach. Dzięki temu nie musimy sami o tym pamiętać i pozostaje nam tylko cieszyć się naszym samochodem.

Zdecyduj się na najlepszy serwis ASO i odwiedź http://www.serwistoyoty.pl/przeglad

Written by antonio bao